НА ЖИВОВойната в Украйна

Лудогорец загуби в Рим, но ще играе в Европа

5794

Лудогорец загуби с 1:3 визитата си на Рома в последния мач от Група “С” на Лига Европа и не успя да продължи към елиминационната фаза на надпреварата.

Рик Джонатан откри резултата за разградчани в края на първата част, но през второто полувреме “вълците” обърнаха след два гола от дузпа на Лоренцо Пелегрини и попадение на Николо Дзаниоло. Гол на Нонато бе отменен след преглед на ВАР, а в края на мача Оливие Вердон получи червен картон.

Въпреки загубата “орлите” остават в евротурнирите напролет, защото финишираха на трета позиция в групата си и ще се включат в Лигата на конференциите.

Всичко за двубоя четете на Sportlive.bg.

Лига Европа или Лига на конференциите: Лудогорец и Рома в свиреп спор на "Олимпико"

Шампионът на България Лудогорец излиза тази вечер за вероятно най-важния си мач от началото на новия сезон. Разградчани гостуват на ита...