Бербатов избухна с гол в дебюта си за Берое (ВИДЕО)

16073

Отборът на Берое победи в контролна среща играна тази вечер Славия с минималното 1:0, като точен за старозагорци беше Димитър Бербатов.

Изненадващо нападателят стартира за заралии още от първата минута и остана на терена до края на срещата.

Вижте как реагираха в ЦСКА, когато разбраха, че няма да играят в Лига Европа

Старши-треньорът на ЦСКА Стамен Белчев разкри, че разочарованието сред играчите му от решението на УЕФА да извади отбора от Лига Европа...

ВИЖТЕ ГОЛА НА БЕРБАТОВ ТУК

Двата тима си разделиха по едно полувреме, в което доминираха, като на стадиона в Разлог Берое бяха по-добри през първата част, когато организираха няколко опасни атаки, но Георги Петков показа добри реакции и не допусна гол във вратата си.

През вторите 45' столичани заиграха по-силно, но допуснаха гол в края на мача, което им коства поражението. В заключителните секунди старозагорци стигнаха до корнер. Педро Еужение центрира, а топката стигна до непокрития Бербатов, който без проблем я вкара във вратата на най-стария столичен тим.