Борисов след шестата титла на Витоша: Ще вдигнем купата и на предсрочните избори (ВИДЕО)

3254

Витоша Бистрица спечели шеста поредна титла от първенство за ветерани. Тимът победи с 4:2 Локомотив Пловдив на стадион "Летище" в столицата.

Водени от капитана си Бойко Борисов, който държи рекорда за най-възрастен професионален футболист у нас, "тигрите" наказаха съперника още в седмата минута с попадение на Емил Гъргоров. През втората част Витоша си осигури сериозен аванс с два бързи гола, отбелязани от Николай Николов и Николай Божов.

Борисов се завърна на футболния терен и обяви: Рано е за избори! (ВИДЕО)

Трябва да съсипят всичко, за да може и последният, който е повярвал в промяната/измяната да разбере какво са направили – с какви ...

Локо Пловдив намали резултата в 68-ата минута с попадение на Георги Мечеджиев, но четвърт час преди края лидерът на ГЕРБ и бивш премиер се разписа за 4:1. Георги Мечеджиев оформи крайното 4:2 в 81-ата минута.

След края на мача Бойко Борисов получи трофея и бе понесен на ръце от съотборниците си. "Така ще вдигнем купата и на предсрочните избори тази година", каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, вдигайки купата от държавното първенство за ветерани.