ЦСКА е напред в Европа след равенство срещу Титоград

13430
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

ЦСКА не успя да победи отбора на Титоград в срещата-реванш от първия предварителен кръг на Лига Европа. Двата тима завършиха 0:0, но "червените" си бяха осигурили 4 гола преднина от първата среща и продължават към втория кръг. Там те ще се изправят срещу хърватския Осиек.

Добромир Митов започна с много промени в състава си, което бе очаквано след убедителната победа в първия двубой. През първата част обаче "червените" не успяха да създадат нито едно положение, като Греъм Кери бе най-активният в състава през целия мач. В началото на второто полувреме се видя събуждане в "червените" редици, но така и не успяха да стигнат до попадение.

Футболни прогнози за Титоград - ЦСКА и специален бонус за мача в Лига Европа

Сезон 2019/20 на практика стартира, а с това започна и участието на българските футболни отбори по европейските футболни турнири. Както...

Повече подробности вижте в Sportlive.bg.

ПРЕДИ ДВУБОЯ

Днес "червените" ще опитат да подобрят допълнително евробаланса си, като в 221 срещи са записали 88 победи, 46 равенства и 87 загуби при 322:300 голова разлика. Очаква се от щаба на ЦСКА  да съ­хранят част от титулярите за съботната среща с Черно мо­ре. В противен случай на някои от футболистите ще им се на­събере  4 срещи за 11 дни.

Наказан е централният бранител Божидар Чорбаджийски, което може да отвори място за капитана Николай Бодуров, който изненадващо беше изваден от групата преди първата битка. С проблеми са още десните бранители Иван Турицов и Стойчо Атанасов, което се очаква отново да отвори място за младия Митко Митко. Титоград няма никакви кадрови проблеми, но и това едва ли ще помогне, за да сътворят чудо срещу "червените".

ЦСКА направи убедителен старт в Лига Европа

ЦСКА постигна убедителна победа срещу Титоград в първия предварителен кръг на Лига Европа. "Червените" победиха с 4:0 и по този начин ...

Стартовите състави и всичко най-интересно вижте в Sportlive.bg.