ЦСКА не успя да надвие и Берое на "Българска армия", Соу с нови пропуски

3200
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

Проблемите за ЦСКА във вътрешното първенство продължават, въпреки стабилното представяне на тима в евротурнирите.

Този път "армейците" не успяха да надделеят над Берое и направиха равенство 1:1 в мач от деветия кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия" в столицата. Двата тима направиха атрактивен двубой, като "червените" имаха игрово предимство, но така и не успяха да стигнат до успеха.

Официално: ЦСКА пусна билетите за мача с Клуж от Лига Европа

От ЦСКА официално пуснаха в продажба билетите за първия домакински двубой на тима от груповата фаза на Лига Европа през този сезон. То...

Възпитаниците на Димитър Димитров стояха солидно през първото полувреме, а три минути след почивката поведоха в резултата, след като Гаюс Макута бе оставен съвсем сам в наказателното поле и се разписа с глава от близко разстояние след центриране отдясно на Стив Фуртадо. Д

омакините отговориха бързо и Валентин Антов изравни в 54-та минута с точен изстрел от глава след центриране от корнер на новото попълнение Адалберто Пенаранда. До края на двубоя "армейците" натиснаха в търсене на победата, но гостите успяха да опазят вратата си и да стигнат до точката.

С няколко сериозни пропуска се "отличи" нападателят на "червените" Али Соу, чийто трансфер в Дижон се провали в последните минути на трансферния прозорец.

От ЦСКА обявиха на кои играчи ще разчитат в групите на Лига Европа, има изненади

От ЦСКА обявиха имената всички футболисти, на които ще се разчита за мачовете от груповата фаза на Лига Европа. "Армейците" са в група...

По този начин Берое остава на трето място в класирането с 15 точки, докато ЦСКА е на четвърта позиция с точка по-малко. За тима на Стамен Белчев това бе пето пореден мач без победа в първенството, докато старозагорци не познават вкуса на успеха вече в три двубоя.

Подробности за развитието на мача и отзиви след него прочетете в SportLive.bg.