Лудогорец не успя да преодолее датския бетон

1633 0
photo of Лудогорец не успя да преодолее датския бетон

Още по темата

Лудогорец загуби първата 1/16-финална среща срещу Копенхаген в Лига Европа с 1:2 на Националния стадион "Васил Левски". Реваншът в Дания ще се изиграе на 23 февруари.

Датчани нанесоха два съкрушителни удара в началото на двете полувремена и обезвериха българския шампион. Гостите откриха резултата още във втората минута, когато Абел Анисе си вкара автогол, а в 53-ата Тути удвои преднината. Резервата Клаудиу Кешерю вкара в 81-ата минута, с което остави някакви минимални шансове за разградчани преди реванша.

Лудогорец тресна Славия в София

Копенхаген завърши мача и с човек по-малко, след като в 90' Ян Грегуш получи втори жълт картон и ще пропусне втория мач.