Лудогорец с неприятна загуба от Байер в Разград

8793
Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

Българският шампион Лудогорец претърпя неприятна загуба с 2:3 от Байер Леверкузен в първия си мач от сезона в турнира Лига Европа. Играчите на Пауло Аутори играха стабилно през първите 45', но през втората част изпуснаха контрола и претърпяха поражение.

Очаквано срещата започна с натиск на немския тим, но "орлите" откриха резултата. Клаудио Кешеру даде аванс на своя тим с прекрасно изпълнение на свободен удар. Преди 30' "зелените" вкараха втори гол, след като Марселиньо завърши красива атака по левия фланг.

Вижте къде да гледаме Лудогорец - Байер в Лига Европа тази вечер

Днес започва груповата фаза и в турнира Лига Европа. Своя първи мач в групите на втория по сила клубен турнир в Европа ще изиграе и еди...

До края на първата част гостите върнаха едно попадение чрез Хаверц, а през втората част направиха пълен обрат и спечелиха срещата в Разград.

Всичко най-интересно за мача Лудогорец - Байер Леверкузен, четете в SportLive.bg.