Бербатов вкара за зрелищна победа на ПАОК

9516

Димитър Бербатов вкара дузпа, но се контузи и бе сменен след половин час игра при успеха на ПАОК с 3:1 като домакин на Панатинайкос в големия сблъсък, който сложи край на 8-ия кръг в гръцката Суперлига.

Тавларидис от Панатинайкос направи дузпа и заслужи жълт картон, а Бербатов бе точен от 11-те метра в 28-ата минута за 1:0. След гола от бялата точка българският нападател почувства някакви болки и бе сменен след половин час игра от Димитрис Пелкас.

Само минута след смяната бившето крило на Левски Гари Родригес покачи на 2:0 в полза на солунския гранд.

Бербатов не можа да помогне на ПАОК да бие руснаци

Димитър Бербатов и съотборниците му в ПАОК записаха третото си поредно равенство в Група "С" на Лига Европа. Гърците направиха 0:0 у до...

Три минути преди паузата централният бранител Мигел Витор нанесе трети удар по гостите след центриране на Пелкас за 3:0.

През втората част отборът на Игор Тудор леко дръпна ръчната спирачка и комфортно изчакваше края на мача.

Николаос Карелис успя да върне един гол за Панатинайкос в 74-ата минута от дузпа, но ПАОК спокойно задържа трите точки.

С успеха ПАОК се изкачи до четвърто място с 14 точки, Панатинайкос е втори с 18, а лидер е шампионът Олимпиакос с 24.