Снимка: Gulliver/Getty Images

Немските грандове Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунд се договориха за сделката за играча Матс Хумелс. "Kicker" информира, че това лято бранителят ще се завърне на "Сигнал Идуна Парк".

Според изданието "жълто-черните" ще платят 38 милиона евро за бившия си играч, като в сделката ще има и допълнителни бонуси. Очаква се Хумелс да подпише договор за три години.

Трима световни шампиони приключиха с националния отбор на Германия

Селекционерът на Германия Йоаким Льов разкри, че повече няма да разчита на трима от основните футболисти, с които спечели световната ти...

Матс Хумелс бе привлечен на "Алианц Арена" през 2016 година срещу сумата от 35 милиона евро. За три години той стана шампион на Германия три пъти, спечели една Купа на Германия и три Суперкупи.

Бранителят игра за "Дортмунд" в периода 2008 - 2016 г., като записа 309 мача във всички турнири. Хумелс беше част от тима в най-силния му период и спечели две титли в Бундеслигата, една Купа на Германия и два пъти Суперкупата. Той беше част от състава, който игра финал в Шампионската лига срещу "Байерн" през 2013 г.

Защитникът има 25 гола за жълто-черните в първия си престой в тима.

Междувременно стана ясно, че Байерн може да изгуби и още една от звездите си. За кого става въпрос, прочетете в sportlive.bg.

Байерн Мюнхен завоюва седма поредна титла в Германия

Байерн Мюнхен отново е шампион на Германия за седми пореден път! Баварците защитиха титлата си в Бундеслигата, след като спечелиха пос...