Алавес шокира Реал Мадрид на „Алфредо Ди Стефано“ (ВИДЕО)

2304

Реал Мадрид загуби изненадващо у дома от Алавес с 1:2 в среща от 11-ия кръг на испанската Ла Лига. Още в самото начало на двубоя гостите показаха, че не смятат да бъдат спаринг на шампионите и поведоха чрез Лукас Перес в 5-та минута от дузпа. Малко след началото на втората част Хоселу удвои преднината на Пабло Мачин и компания.

Последваха още няколко ситуации, в които гостуващият състав можеше да реши всичко, но Тибо Куртоа запази надеждите на домакините за частичен обрат.

Намесиха бивш играч на Реал Мадрид в трафик на кокаин, разбит в София

Eкс играч на Реал Мадрид е бил задържан по подозрение за участие в престъпна група, разпространявала наркотици из цяла Европа. Групата...

Интригата бе върната след гола на Каземиро четири минути преди края на редовното време, но възпитаниците на Зинедин Зидан не успяха да се доберат до точката. Дълбоко в продължението влезлият от резервната скамейка Иско отправи опасен изстрел, който срещна напречната греда на Фернандо Пачеко.

Така, Кралският клуб загуби за втори път у дома през кампанията в Ла Лига след поражението от новака Кадис с 0:1. Това е и трета загуба за шампионите от началото на сезона – тимът остава четвърти в класирането със 17 точки, на шест от лидерите Реал Сосиедад и Атлетико Мадрид. Алавес е девети с 13 пункта. В следващия кръг Алавес приема у дома Сосиедад, докато Реал гостува на Севиля.

По-рано, андалусийци спечелиха трудно визитата си на новака Уеска с 1:0. Единственото попадение за Юлен Лопетеги и компания падна в 83-та минута и бе дело на Юсеф Ен-Несири. Севиля е пети с 16 точки, а Уеска остава на дъното със седем точки и без победа от началото на сезона.

Още: Намесиха бивш играч на Реал Мадрид в трафик на кокаин, разбит в София