Арсенал и Тотнъм не се победиха в дербито

859
Снимка: Guliver/Getty Images

Арсенал и Тотнъм не се победиха и се задоволиха с равенство 1:1 в исторически най-оспорваното и непредсказуемо дерби в английската Висша лига. "Артилеристите" поведоха в резултата след злощастен автогол на Кевин Вимер в 42-ата минута, но в 51-ата Хари Кейн изравни от дузпа.

Така и двата отбора нямат особени основания да са доволни от реултата, защото редуваха атаки за второ попадение до самия край, но безуспешно. Арсенал с 24 точки е на трето място и има равен актив с Манчестър Сити, като изостава с 1 от новия лидер Челси.

Половинката на Гришо показа, че разбира и от футбол

Нежната половинка на българския тенисист Григор Димитров – Никол Шерцингер показа скрит талант. Предизвикателната певица прогноз...

Тотнъм пък е пети с 21 пункта, а четвъртият Ливърпул може да се изстреля на върха, защото е с 23 точки, а му предстои домакинство на Уотфорд.