Каква извънземна нощ в Шампионска лига!

3483

Тази вечер в Шампионска лига се изиграха два невероятни мача, за които ще се говори много, много дълго.

На "Еихад" Манчестър Сити прие Монако в очаквания с най-голям интерес осминафинален сблъсък, а двата отбора оправдаха очакванията за зрелище - 5:3 в полза на "граждаите". ПОДРОБНОСТИ ОТ МАЧА ЧЕТЕТЕ В SPORTLIVE.BG

Бербатов: 35 е новото 25 в спорта (ВИДЕО)

Димитър Бербатов беше специален гост в CNN International, където говори подробно за миналото, настоящето и бъдещето си в световния футб...

В другия двубой Атлетико Мадрид нанесе тежко поражение на Байер Леверкузен в Германия, след като "дюшекчиите" биха с 4:2 в зрелищен спектакъл, който за съжаление остана леко в сянка заради драмата в Англия.

В 17' гостите успяха да поведат с невероятно изпълнение на Саул, който след индивидуален пробив вкара брилянтен гол в горния десен ъгъл. Последва и втори гол, дело на Антоан Гризман и 2:0 за гостите до почивката.

Веднага след подновяването на играта Белараби отбеляза, но 10 минути по-късно Гамейро се разписа от дузпа, възстановявайки аванса на своите. Правещият доста слаб сезон Стефан Савич отново върна надеждите на "аспирините", след като си вкара автогол, но изживяващият втора младост Фернандо Торес с гол 4 минути преди края прекърши Байер. ПОДРОБНОСТИ ОТ МАЧА ЧЕТЕТЕ В SPORTLIVE.BG