Милан и Интер с убедителни победи

4529

Отборите на "Милан" и "Интер" записаха убедителни победи във втория кръг на калчото, предаде football24.bg.

След като в първия кръг росонерите изненадващо загубиха с 1:2 от "Верона", сега "Милан" победи без особени затруднения с 3:1 състава на "Каляри". Дебют за "росонерите" направи дошлият от "Ювентус" Алесандро Матри.

Резултатът изненадващо откри Робиньо в 5-ата минута. Това е един от малкото мачове, в които бразилецът се появява като титуляр. Филип Мексес удвои преднината на домакините в 31-ата минута, след като бе изведен на стрелкова позиция от Марио Балотели. Две минути по-късно с хубаво воле Марко Сау намали резултата.

Ювентус впечатли срещу Лацио

Шампионът на Италия Ювентус показа изключителна форма в началото на сезона като победи с 4:1 състава на "Лацио" в късен двубой от прог...

През втората част още едно попадение за "Милан" добави блестящият в този мач Марио Балотели. Нападателят получи зле избита топка от защитата на "Каляри" и с мощен шут оформи крайния резултат.

Градските съперници на "росонерите" "Интер" постигнаха важна победа с 3:0 като гости на "Катаня". В 20-ата минута Родриго Паласио бе точен за "нерадзурите". Другите две попадения бяха дело на Юто Нагатомо в 56-ата минута и Рики Алварес в 80-ата минути.