Няма случайности: Мароко подчини Бразилия пред 65 000 зрители (ВИДЕО)

4299

Националният отбор на Мароко успя да победи Бразилия с 2:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Стад Ибн Батута" в Танжер. Пред 65 хиляди зрители четвъртите в света отново показаха силна игра и стигнаха до успеха чрез Софиан Буфал и Абделхамид Сабири, а за гостите се разписа Каземиро.

В 26-ата минута Винисиус отбеляза за Бразилия, но попадението бе отменено заради засада. Три минути по-късно Мароко поведе. Софиан Буфал бе намерен в наказателното поле и с премерен дура по земя прати топката във вратата, пазена от Уевертон.

В 67-ата минута Бразилия изравни резултата, след като вратарят на домакините Ясин Буну не се намеси добре при удар от дистанция на Каземиро. Мароко отбеляза победен гол в 79-ата минута, когато Абделхамид Сабири стигна до отбитата топка и с удар от въздуха донесе радост на препълнените трибуни.

Припомняме, че на Мондиал 2022 Мароко направи истински фурор, отстранявайки Испания и Португалия, за да достигне до историческото за страната четвърто място. "Ла Фурия Роха" обаче изглежда преобразена след Мондиала, като размаза Норвегия в дебюта на новия треньор (ВИДЕО)