За по-малко от две минути: Вижте светкавичната победа на Пулев (ВИДЕО)

19495
Снимка: Lap.bg

Кубрат Пулев победи Франк Мир при дебюта си в Triad Combat, при това с нокаут още в първия рунд. Българинът и звездата от UFC се биха в новия формат в Арлингтън, щата Тексас, а Кобрата се наслади на невероятен старт, след като успя да приключи мача в своя полза в края на първата част. По традиция Кобрата излезе на ринга под съпровода на "Притури се планината" на Стефка Съботинова.

По план мачът трябваше да се състои от девет рунда, състоящи се от две минути всеки, но българският боксьор сложи точка на спора след само 1:59 минути на ринга. Макар битката да бе в нов формат, мачът влиза в професионалната боксова статистика и на двамата, като по този начин Кубрат вече има 29 победи в 31 мача, докато Мир все още няма успех и е с две загуби в два двубоя.

Кубрат Пулев нокаутира Франк Мир в последната секунда на първия рунд

Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев се качи на ринга около година след последния си мач и, макар в ново амплоа, Кобрат...

”Опонентът ми беше много добър, световен шампион по ММА, но днес аз бях много бърз, прекалено бърз за него и той просто не виждаше ударите. Това е невероятен нов спорт, може би нова генерация спорт за целия свят. Това е новото бъдеще. За мен беше удоволствие. Уважавам ММА и ММА бойците, но боксът е №1”, каза победителят веднага след мача, когато бе интервюиран от Ник Кенън, който бе един от водещите на събитието.