Бразилия срази с 3:0 Япония на старта на Купата на конфедерациите

4706

С класическа победа с 3:0 над Япония домакинът на турнира за Купата на конфедерациите Бразилия започна надпреварата, която е генерална репетиция за Световното първенство по футбол, което ще се проведе догодина в Страната на кафето, предаде БГНЕС

Срещата, която се игра в Бразилия започна много добре за домакините, след като Неймар откри 1:0 още в третата минута. Второто попадение за "кариоките" беше дело на Паулиньо, който се разписа в 48-та минута за 2:0. Третият гол за домакините падна в добавеното време на мача, след като Жо оформи крайният резултат 3:0.

След победата си над "самураите" Бразилия е с 3 точки начело в група А, където са още Мексико и Италия, които играят днес вечерта. В сряда селесао излизат срещу Мексико, а Япония среща Италия.

Бразилия с класически успех над Франция

В чаканата с най-голям интерес приятелска среща през почивните дни националният отбор на Бразилия се справи с класическия резултат 3:0 ...