ЦСКА бие с 6:1 в поредната си контрола

5130

ЦСКА срази с 6:1 грузинския "Чихура" в приятелска футболна среща, като хеттрик за "червените" направи Мартин Камбуров.

Игнасио Варела, който направи страхотен мач в дебюта си, сложи топката на главата на Камбуров, който не остави шанс на вратаря на съперника за 1:0 още в 10-ата минута. След удар на Камбуров в 15-ата минута топката среща дясната греда на вратата на Чихура, а след това бранител изчисти топката от наказателното поле.

Лукас Саша центрира перфектно от фаул в наказателното поле на Чихура, където Камбуров бе отново на точното място и прати топката във вратата за 2:0 в 30-ата минута. Игнасио Варела вкарва своя първи гол с червената фланелка след асистенция на Камбуров само минута по-късно, а в 34-ата минута Камбуров покачи на 4:0, оформяйки своя хеттрик. Лукас Саша асистира на Анисе за 5:0 в 42-ата минута, а в 58-ата минута грузинците успяха да вкарат почетен гол чрез Болквадзе от дузпа. Добра комбинация между Йовчев и Присо пък доведе до нов гол във вратата на Чихура за крайното 6:1.