Григор Димитров отпадна от турнира в Монреал

2877

Григор Димитров отпадна във втория кръг на турнира от категорията "Мастърс 1000" в Монреал. Първата ни ракета загуби с 6:7 (4:7), 5:7 от първия от австралийците в ранглистата Алекс де Минор.

След като в първия сет никой не стигна до точка за пробив, Димитров поведе с минипробив в тайбрека - 4:1 точки, но допусна съперникът му да спечели 6 поредни точки. В началото на втория сет Григор направи пробив, който Де Минор веднага върна, Нашият тенисист не се възползва от възможностите за нов пробив при 4:4 гейма, а при 5:6 изостана с 15:40 и загуби сервиса си при втората възможност на Де Минор да затвори мача.

Гришо надви колежанин на старта на турнира в Монреал

Най-добрият български тенисист Григор Димитров започна с победа участието си на турнира от сериите Мастърс 1000 в Монреал. Гр...

Димитров има поне още един мач в главния град на Квебек. На двойки с Андрей Рубльов (Рус) ще играят срещу Марсел Гранойерс (Исп) и Орасио Себайос (Арж).

Още новини от света на спорта ще откриете на Sportlive.bg.