Григор Димитров тръгна с много труден успех в Истанбул

629

Григор Димитров започна с изключително трудна победа участието си в турнира TEB BNP Paribas Istanbul Open, след като надигра румънеца Адриан Унгур с 2-1.

Двубоят не започна и продължи много лошо за българина, който за радост успя да го спечели, въпреки че беше на кантар.

Григор: С Никол сме заедно, ще я доведа в България

Григор Димитров отхвърли слуховете, че са разделени с певицата Никол Шерцингер. „Нещата между мен и Никол Шерцингер са нормални,...

Гришо допусна пробив още във втория си сервис гейм. Все пак, въпреки леко разконцентрираната си игра успя да спечели първия сет със 7-5.

Вторият сет започна значително по-добре за Гришо, който проби още в първия гейм, но последва рибрейк на Унгур и резултатът стана 1-1.

Последва мач с изравнени сили, тъй като Григор далеч не показваше най-добрия си тенис и това оказа значение, след като Унгур взе втория сет с 6-4 след кошмарен последен сервис гейм на българина.

Третият сет вървеше равно, но все пак нашето момче успя да го спечели отново със 7-5. На четвъртфиналите Гришо ще се изправи срещу Иржи Весели или Роберто Карбайес Баена.