Нелеп инцидент прекрати мача Димитров - Гофен, Григор е на финал

20249
Снимка: Guliver/GettyImages

Зрелищната битка между Григор Димитров и ДАвид Гофен приключи по крайно злополучен начин. Световният №4 се класира за финала на турнира в Ротердам, но след като белгийският му опонент се наложи да се откаже от срещата поради ужасен инцидент.

При разиграване във втория гейм на втория сет (Григор беше спечелил първия сет с 6:3), белгиецът опита воле от бекхенд след силен минаващ удар на Димитров. Той обаче не уцели добре топката и тя го удари право в лявото око, което наложи медицинско прекъсване. 6 минути по-късно беше обявено, че Гофен няма да може да се появи на корта.

Григор Димитров се завърна с победа

Григор Димитров започна с победа участието си на турнира в Ротердам, след като победи японеца Юуичи Сугита с резултат 6:4,7:6. Та...