Цецо Соколов се връща в Тренто

6820

След като снощи отборът на „Тренто”, воден от Радостин Стойчев и Матей Казийски спечели с 3:0 домакинството си на „Кунео” (25:20, 25:18, 25:22), бившият играч на трентинци и национален състезател Цветан Соколов официално се връща в отбора на Стойчев и Казийски.

Соколов беше даден под наем в отбора на „Кунео” през тази година. Той направи отличен сезон за „Кунео”, като отборът стигна до финал в Шампионската лига на Европа, но загуби драматично с 2:3 от „Локомотив Новосибирск”.

Кунео на Цецо Соколов загуби злощастно финала на Шампионската лига по волейбол

Диагоналът на италианския "Кунео" Цветан Соколов не успя да стане втория българин, спечелил Шампионската лига по волейбол в последните ...

В редовния сезон на Серия А1 Соколов записа 405 точки за „Кунео” и по този начин стана реализатор номер две в най-силното волейболно първенство. В плейофите Цецо дотук е реализатор номер три с 84 реализирани точки.