"Ролинг Стоунс" със своя скала на Марс (ВИДЕО)

23 август 2019, 15:25 часа

НАСА кръсти камък, открит на повърхността на Марс, в чест на американската рок група „Ролинг Стоунс“, съобщава списание „Билборд“.

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Новината беше обявена официално от холивудската звезда Робърт Дауни Джуниър преди концерта на групата на стадион "Роуз Боул" в Пасадена, щата Калифорния.

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си

Между песните Мик Джагър намери време, за да благодари: „НАСА ни даде това, за което винаги сме мечтали – наша скала /rock в превод от английски "скала" – бел.ред./ на Марс. Не мога да повярвам в това".

"В продължение на десетилетия музиката на „Ролинг Стоунс“ е имала огромно влияние върху Земята. Сега за групата ще научат и на Марс", написаха на сайта на НАСА.

Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл

Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Любов Павлова
Любов Павлова Отговорен редактор
Новините днес