Берое удари Хебър в края и застраши оставането на пазарджиклии в елита (ВИДЕО)

2655
Снимка: Фейсбук страница Beroe

Берое постигна минимален успех с 1:0 срещу Хебър Пазарджик при визитата си на стадион „Георги Бенковски“ в двубой от групата на изпадащите в efbet Лига. Единственото попадение в срещата реализира звездата на заралии Вини Трибуле в четвъртата минута от добавеното време. В заключителните секунди Ангел Бастунов получи директен червен картон и домакините доиграха мача с десет души.

Хебър ще трепери до последно

Така отборът на Любослав Пенев ще трябва да се бори до последно за оставането си в елита на родния футбол. Хебър има 30 точки на сметката си и заема 14 място във временното класиране - на един пункт през зоната на изпадащите. Берое се намира на 11 позиция с 42 пункта.

ОЩЕ: Два хикса завързаха битката за оставане в Първа лига (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Драмата бе запазена в края

Хебър владееше топката повече, но съперникът създаде повече чисти положения. Петър Дебърлиев се намесваше във всички необходими ситуации. Натискът на заралии обаче стана много осезаем в последния четвърт час. Трибуле най-накрая преодоля стража на пазарджиклии в 94-тата минута, а 6 по-късно Бастунов влезе много грубо в краката на Стефан Гаврилов и получи директен червен картон.

ОЩЕ: Футболист на Лудогорец попадна в разширения състав на националния си отбор