ЦСКА изпусна Криля Советов

6895

ЦСКА и Криля Советов не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 1:1 в контролна среща, която се игра в Холандия.

В 21-ата минута руснаците получиха правото да изпълнят дузпа за игра с ръка на Здравко Илиев в наказателното поле, но Стоян Колев отрази удара на Станислав Драгун.

"Синя" резерва ще сменя М'Боли

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов е получил нестандартно предложение за нов вратар на "червените". Става дума за доскорошната резерва...

Веднага след почивката "армейците" откриха резултата, след като Иван Стоянов бе точен с красив прехвърлящ удар, който се заби точно под сглобката на гредите в десния ъгъл - 1:0. Малко след това попадение Милисавлевич бе близо до това да удвои, но нямаше късмет при завършващия удар.

До края на мача "армейците" създадоха повече положения, но въпреки това руснаците изравниха. Това стана в края на мача. Елисеев бе точен с удар от около десет метра, с който прати топката във вратата на Анатоли Господинов за крайното 1:1.