Ефектът "Загорчич": Славия удари "изненадата" на сезона! (ВИДЕО+СНИМКИ)

3389

Отборът на Славия успя да победи Крумовград с 2:0 като домакин в мач от 15-ия кръг на Първа лига. "Белите" отлепиха от дъното с успех при завръщането на новия стар треньор Златомир Загорчич, който заради наказание от миналия сезон изгледа мача от трибуните в Овча купел.

Славия - Крумовград

Славия победи Крумовград

След само 16 минути игра домакините излязоха напред в резултата. Тони Тасев намери Виктор Генев, който даде аванс на тима на Славия. Новакът в елита Крумовград, който определено е една от приятните изненади от началото на сезона, не успя да покаже реакция след гола.

Тони Тасев с гол и асистенция

През второто полувреме Славия задържа преднината си, а в края на частта стигна и до втори гол. В 81-ата минута най-старият столичен тим получи дузпа, която бе реализирана от Тони Тасев. Така Славия си подпечата победата, която е едва трета от началото на сезона.

Славия отлепи от дъното

В класирането Славия заема 14-о място с 11 точки. Крумовград пък остава на девето място с 18 пункта. И за двата отбора предстоят мачове срещу шампиона Лудогорец - "белите" посрещат "орлите" на 2 ноември, а тимът от Крумовград гостува в Разград на 5 ноември.

ОЩЕ: ЦСКА опитва да вземе един от най-големите таланти на Славия