Георги Миланов все още умува дали да приеме офертата да се завърне в Левски. Това съобщиха колегите от „Дспорт“. Както е известно треньорът на „сините“ Николай Костов заяви, че клубът води преговори с полузащитника, който за последно носи екипа на тима от Обединените арабски емирства – Ал Дафра.
Още: БФС официално отложи мачове на Левски и ЦСКА
Още: ВАР отмени две дузпи и гол, но ЦСКА 1948 пак намери път към топ 3 на efbet Лига
Има предложения и от чужбина
Миланов обаче все още се чуди дали да приеме офертата на Левски и да се завърне на стадион „Георги Аспарухов“. Причината е, че той има предложения и от чуждестранни клубове и ще му е необходимо време, за да реши къде да продължи кариерата си. В момента халфът води индивидуална подготовка. Очаква се тези дни той да проведе нова среща с ръководството на „сините“.
Кариерата му на "Герена"
Георги Миланов пристигна в Левски през лятото на 2021 година, след като договорът му с Фехервар изтече и не бе подновен. Той бързо се превърна в основна фигура при „сините“ като изигра общо 52 мача с екипа на тима, в които реализира осем попадения и направи шест асистенции. Миланов спечели и Купата на България с Левски. През януари 2023-та той премина в Ал Дафра.
Левски пък ще прати свой човек да гледа набелязаното норвежко крило.
Още: Керкез ще залага твърдо на Санянг! ЦСКА се размина със "сигурен нов"
Още: Официално: Левски представи искан от Стоилов в Гьозтепе, ще замества Ван дер Каап