12-кратният шампион Лудогорец изтегли възможно най-тежкия жребий за третия предварителен кръг на Шампионска лига. Ако достигнат до третата квалификационна фаза, разградчани най-вероятно ще се изправят срещу турския гранд Галатасарай.
Още: Скандал във Втора лига! Навлизане на публика, оплакване от съдийство и меле (ВИДЕО)
Още: 4 от 4: Лудогорец не сдава върха в Първа лига, резерва блести с гол и асистенция
Лудогорец с кошмарен жребий в Шампионска лига
Лудогорец първо трябва да се справи със словенския шампион Олимпия Любляна във втория квалификационен кръг. Що се отнася до Галатасарай, тимът трябва да се справи с литовския Жалгирис. Ако и двата тима преодолеят съперниците си, ще си уредят среща в третия кръг.
Лудогорец може да се изправи срещу коравия отбор на Галатасарай
За Лудогорец това не е никак добра новина, тъй като Галатасарай с един от най-силните отбори на Балканите. Тимът е оценяван на почти 200 милиона евро, като през това лято привлече няколко много силни попълнения, сред които Анхелино, Лукас Торейра и Уилфред Заха. В отбора е и Николо Дзаниоло.
Още: Душан Керкез с послание към феновете на ЦСКА след поредния мач без победа
Още: Илиан Илиев с култов коментар за варианта да поеме тим от Балканите
Победителят в третия кръг ще се класира за плейофите на Шампионска лига, където ще се реши окончателно кой ще играе в групите на най-силния европейски клубен турнир. Преди дни Лудогорец представи четвърти нов играч през това лято, но селекцията на "зелените" не може да се мери с тази на Галатасарай.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: ЦСКА продължава без победа в Първа лига! Черно море затегна примката около врата на Душан Керкез