Заедно можем!

Летящ ЦСКА приземи разградските орли и посегна към Купата на България

2284
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg
ЦСКА се класира на финал за Купата на България, след като победи Лудогорец с 1:2 като гост в полуфинален мач-реванш.

С общ резултат от двата мача 2:3 "червените" елиминираха шампиона на България и ще се изправят срещу Арда (Кърджали) в спор за трофея.

Любо Пенев преди мача с Лудогорец: Не искаме помощ от съдиите, но да не ни пречат

Новият треньор на ЦСКА Любослав Пенев призова съдиите да не пречат на неговия отбор да постига целите си. Пенев в същото време не желае...

"Армейците" започнаха срещата по най-добрия възможен начин, като откриха резултата още в третата минута с гол на Енрике Рафаел.

В края на първата част гостите нанесоха и втория си удар в мача, след като Георги Йомов успя да се разпише.

Подробности за развитието на мача прочетете в SportLive.bg.

Всяко дарение помага за нашата кауза - обективни новини и анализи. Бъдете активен участник в промяната!

Име на получател: Уебграунд ЕООД

IBAN: BG53UBBS80021021528420