Левски и ЦСКА изпитват сериозни затруднения по привличането на основни трансферни цели. Ръководството на "сините" едва ли ще подпише с панамския централен защитник Едгардо Фариня, разглеждан като заместник на напусналия в посока Норич Сити - Хосе Кордоба.
Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое
Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе
Левски се разминава със заместника на Кордоба
Новината съобщи панамският журналист Раул Алберто Очоа Гонсалес от платформата El Marcador TV. „Ексклузивно! Левски София е изключен като дестинация за панамеца Едгардо Фариня. Бъдещето на централния защитник ще бъде в по-голям клуб“, обяви той. Именно от централноамериканската държава преди дни обявиха, че 22-годишният национал Фариня е трансферна цел на Левски.
ОЩЕ: Ето колко плаща Левски за заместника на Рикардиньо
Още: "В Лудогорец равенството създава драма, а загубата се приема като край на света"
Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)
На Левски и ЦСКА не им връзват
Подобно на ЦСКА обаче, "сините" ще се разминат със силно желан нов футболист. "Червените" по всяка вероятност няма да успеят да привлекат Ричмънд Тачи. Офертата на "армейците" не е задоволила Кайзерслаутерн (подробности четете в линка).
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС
Още: Заради титлата на Лудогорец: БФС наложи извънредни промени в мачовете на Левски и ЦСКА