Едно от новите попълнение на Левски Кристиан Макун е изразил желанието си да получава повече игрово време от старши треньора Станислав Генчев. Централният защитник със силен ляв крак, който бе привлечен за заместник на Хосе Кордоба, не е записал и минута със "синия" екип.
Още: Столичен гранд с три неизвестни преди решаващо дерби
Още: Левски трябва да извади "три кила ойро", ако иска да привлече ас от Първа лига, вкарал на "Герена"
Кристиан Макун иска повече игрово време от Станислав Генчев
Националът на Венецуела пристигна на „Герена“ в края на юли, след като бяха изминали два кръга от новия шампионат. Триото в отбрана - Келиан Ван дер Каап, Кристиан Димитров и Цунами, вече се бе утвърдило и се справяше прилично, което не даваше повод на Генчев да прави промени, предават колегите от "Тема Спорт".
ОЩЕ: Левски прави всичко възможно да възстанови ключов играч за ЦСКА 1948
Още: Юноша на Атлетико Мадрид е най-важният играч в Първа лига
Още: Легенда на ЦСКА зае позиция в горещия "армейски" спор и отсече: Дано слушат Христо Стоичков
Единственият нов без нито една минута
Така Кристиан Макун, който е достигнал оптимално физическо състояние, продължава да чака официален дебют. Той единствен от новите попълнения не е записал и 1 минута – 4 пъти е бил на пейката, но така и не е влизал в игра. В момента бранителят е част от селекцията на Венецуела, която игра квалификации за Световното първенство през 2026 година. Късното му прибиране в България означава, че едва ли ще запише минути и срещу ЦСКА 1948 в предстоящия двубой от Първа лига.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В Левски бе резерва срещу Локо София, но привлече вниманието на гранд от Африка
Още: Български гранд има сериозни проблеми преди директен сблъсък за топ 3 в Първа лига
Преди ден пък ас на ЦСКА 1948 се закани на Левски и даде формулата за успех срещу "сините" (ВИДЕО и подробности вижте в линка).