Пет гола и победа за Черноморец в дербито на Бургас

10607

Черноморец спечели с 3:2 дербито на Бургас във втората седмица от 36-ия кръг на "А" група. Мачът започна повече от добре за момчетата на Димитър Димитров-Херо. Още в 3-ата минута Райков от пряк свободен удар откри резултата, домакините се върнаха в мача чрез попадение на Ерай в 24-ата минута. В последната минута на полувремето Жеков изведе "шейховете" напред в резултата.

През втората част Траянов в 50-ата и Райков в 65-ата минута обърнаха развоя на битката. В 69-ата минута Орачев получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав. Това стори и Манзоро, който в добавеното време получи втори жълт картон. Така двата състава завършиха двубоя с по 10 човека.

Херо не отхвърли възможността да поеме Левски или Ботев

Настоящият треньор на Черноморец Димитър Димитров-Херо коментира последните информации около бъдещето си. Той е свързван с Левски и Бот...

В крайна сметка Черноморец взе успеха и има 44 точки като заема 11-ото място, а Нефтохимик е 13-и с 19.