Двама от основните футболисти на Левски - Хосе Кордоба и Келиан ван дер Каап, са били повалени от вирус, съобщава "Тема Спорт". Защитниците са под въпрос за предстоящото гостуване на Черно море във Варна, което ще се изиграе в събота вечер от 20:15 часа.
Още: Левски обвърза голям талант с дългогодишен договор
Още: Бабангида предупреди: Левски не бива да пази резултата срещу Сабах!
Левски има сериозен проблем преди гостуването на Черно море
Кордоба и Ван дер Каап са се разболяли в началото на седмицата и оттогава не тренират. Наставникът Николай Костов се надява, че ще може да разчита на поне един от двамата за двубоя с Черно море, а в противен случай "сините" ще играят с Кристиан Димитров и Хоакин Фернандес.
Асими Фадига също е под въпрос за визитата във Варна
Още един футболист на Левски е под въпрос за гостуването на Черно море. Това е Асими Фадига, който е почувствал болки на една от последните тренировки на отбора и е напуснал заниманието по-рано. Той не тренира на пълни обороти и също е под въпрос за мача с "моряците".
Още: Огромен скандал във Втора лига! Шефът на ДЮШ заплашва треньора, той поставя ултиматум на президента
Още: Веласкес пише история на "Герена" - има шанс да подобри постижение на Станислав Генчев
Междувременно се появиха информации, че в офисите на "Герена" е пристигнала колосална оферта за Хосе Кордоба (подробности четете в линка).
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: ЦСКА предложи 500 000 евро за бивш халф на Лацио и Уулвърхемптън, сделката е на финалната права
Още: Числата, които оборват Веласкес: Колко пъти Левски е по-скъп от Сабах?