Сираков прави Ники Михайлов шеф в Левски

23 март 2024, 12:00 часа 9703 прочитания 0 коментара

Ръководството на Левски, в лицето на мажоритарния собственик Наско Сираков и изпълнителния директор Даниел Боримиров, възнамерява да даде шефски пост в клуба на Николай Михайлов. Това разкриха колегите от „Мач Телеграф“.

Още: Столичен гранд с три неизвестни преди решаващо дерби

Още: Левски трябва да извади "три кила ойро", ако иска да привлече ас от Първа лига, вкарал на "Герена"

Договорът на Михайлов с Левски изтича

Както е известно, опитният страж има договор с Левски до края на сезона. Той няма да получи предложение за подновяване на контракта и най-вероятно ще сложи край на кариерата си през лятото. По този начин Николай Михайлов ще може да заеме шефското място на „Герена“ веднага.

Николай Михайлов

Ники Михайлов става спортен директор

Според информациите ръководството на Левски ще предложи на Николай Михайлов да стане спортен директор в клуба. Причината е, че в момента именно той е свръзката между босовете и футболистите.

Още: Юноша на Атлетико Мадрид е най-важният играч в Първа лига

Още: Легенда на ЦСКА зае позиция в горещия "армейски" спор и отсече: Дано слушат Христо Стоичков

Шефовете на "сините" пък отдавна искат да назначат спортен директор, който да помага на Николай Костов със спортно-техническата част в тима. На този етап с това се занимават Наско Сираков и Даниел Боримиров.

Преди дни пък стана ясно, че Левски е много близо до изчистване на главницата към НАП.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес