Станаха ясни тимовете, срещу които ЦСКА може да се изправи, ако достигне до третия предварителен кръг на турнира Лига Европа. Преди това обаче „червените“ имат трудна задача, като трябва да победят беларуския БАТЕ Борисов. Изходът от срещата ще се реши в София.
Още: Сангаре алармира, УЕФА наказва: Съперник на Левски изгоря с 5-цифрена сума
Още: Илиан Илиев с цветущ коментар след отпадането на Черно море от Лига на конференциите
Ако „армейците“ се справят с беларуския тим, могат да се паднат срещу датския Сондериске, който извади късмет на жребия и ще играе директно в трети кръг.
Останалите варианти за съперници на футболистите на Стамен Белчев можете да видите в SportLive.bg.
Интересно е, че в два от потенциалните съперници на ЦСКА има българско присъствие. Става въпрос за бившия футболист на Ботев (Пловдив) Кристиян Димитров, който огорчи "армейците" с късен гол по време на полуфинален мач за Купата на България.
Още: Тунчев разкри тайната за подвига на Арда в Лига на конференциите
Още: Сблъсък с реалността: Черно море бе прегазен за 36 минути и се сбогува с Европа
Срещу ЦСКА може да се изправи и бившият кадър на отбора Ангел Лясков, който така и не получи нужният шанс за изява на "Българска армия".
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Историческо! Арда Кърджали постигна първа победа в Европа след драма с дузпи!
Още: "Националният ни отбор по футбол никой не го брои за жив"
От своя страна Локомотив (Пловдив) ще има доста по-лека задача в третия кръг, в случай че успее да отстрани английския гранд Тотнъм.
Ако играчите на Бруно Акрапович се справят с „шпорите“, могат да се паднат срещу сръбския Войводина Нови Сад. Останалите варианти за съперници на „смърфовете“ разберете в SportLive.bg.