Христо Стоичков е поискал спешна среща с вицепремиера и министър на финансите Симеон Дянков, за да изчисти съмненията за укриване на данъци.
Още: Прогноза за времето - 2 май 2025 г. (петък)
Още: Саботаж или кражба на важни данни: Защо българският F-16 не е счупен, но не работи?
Футболната легенда потвърди информацията и каза, че ще настоява Министерството на финансите да изготви справка, която да покаже дали дължи данъци, или точно обратното - държавата има да му връща заради надвзети суми през годините.
Бившият футболист, а сега треньор, заяви, че ако му бъдат върнати пари, ще ги даде за благотворителност. "Ще му кажа на министър Дянков, че тези пари ги дарявам на някои болници", казва Стоичков пред БНТ.
На въпрос колко хиляди лева смята, че са му били надвзети, Камата отговаря: "Нито знам, нито ги знам".
Още: КТ "Подкрепа" с шествие и рок концерт за 1 май в София
От НАП отказали да отговорят дали Христо Стоичков дължи данъци, или имат да му връщат пари, защото така щели да погазят законите за защита на личната информация.
Редактор: Георги Иванов
Още: Нови цени на винетките от днес
Още: Кой има имен ден днес, 1 май 2025 г. Честито!