Актьортът Чанинг Тейтъм разкри плановете си да прави римейк на прословутия филм "Призрак" в нова публикация за Vanity Fair.
Още: Разкриха голяма мистерия от "Междузвездни войни": Защо Йода говори така? (ВИДЕО)
Още: След смъртта на папа Франциск: Бум на гледаемостта на филма "Конклав" (ВИДЕО)
Продуцентската му компания "Free Association" притежава правата върху филма от 1990 г., в който участват Патрик Суейзи, Деми Мур и Упи Голдбърг, съобщи той. "Всъщност ние имаме правата. Да, имаме правата за "Призрак", потвърди той.
42-годишният актьор от "Професия стриптийзьор" разказва как продуцентската му компания се опитва да направи римейк на "Призрак", в който той евентуално да изиграе ролята на Патрик Суейзи".
"Ще направим нещо различно. Смятам, че трябва да се промени малко", казва Чанинг.
Още: Иван и Андрей създават игрален филм за Лили Иванова
Още: "Всичко си има край" - новият филм на Райко Гърлич, тръгва по кината
Във филма Патрик Суейзи играе убит банкер, чийто призрак тръгва да спасява приятелката му, чиято роля се играе от Деми Мур, от враговете му. Филмът печели "Оскар" за оригинален сценарий и събира 505 млн. долара в световен мащаб, превръщайки се в най-касовия филм на 1990 г. и третия най-касов филм в историята по това време, пише БГНЕС.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Абсолютен парадокс: Гласуващите за "Оскар" не са били длъжни да гледат филмите
Още: Бойко Кръстанов на Великден: Бъдете по-смирени и прощавайте (ВИДЕО)
ОЩЕ: Неочаквано: Чанинг Тейтъм се развежда