Мартин Скорсезе планира да режисира биографичен филм за Франк Синатра, в който главната роля ще се изпълнява от Леонардо ди Каприо. 81-годишният режисьор работи по тази продукция, в която Дженифър Лорънс ще влезе в ролята на втората съпруга на Синатра - Ава Гарднър.
Още: Очакват ни вълнуващи литературни премиери в програмата на "Синелибри" 2025
Още: Стефан Командарев: Няма по-голям сценарист от живота
Още: Вече е ясно всичко за годежа на Леонардо ди Каприо
Ще го бъде ли този филм?
Според изданието "Variety" работата по филма за легендарния певец може да срещне сериозни трудности, тъй като дъщеря му - Тина Синатра, контролира всичките му активи и все още не е дала разрешение за започване на снимките. Бракът на майката на Тина - Нанси Барбато, е провален именно заради Ава Гарднър.
Още: Звезда от "Стар Трек" влезе в болница, а после пусна официално изявление
Още: Извънреден интерес към Тони Сервило на "Синелибри": Ще има специална прожекция на "Божественият"
Ава Гарднър и Франк Синатра, снимка: Getty Images
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: "Парчета живот": Снимат филм за терористичния акт на летище Бургас
Още: Топ сериалът "Спасители на плажа" се завръща с нов сезон през 2026 г.
От продуцентската компания Apple, която стои зад последния филм на Скорсезе "Убийците на цветната луна", са решени да реализират този проект, но се смята, че е по-вероятно Sony да получи правата. Ако филмът за Франк Синатра се осъществи, това ще е седмата колаборация между Ди Каприо и Скорсезе, пише Contactmusic.
Още: Мартин Скорсезе с документална поредица за 8 светци