Откраднаха пари и злато: Грабеж в заложна къща в Благоевград (СНИМКИ)

27 февруари 2024, 14:17 часа 2355 прочитания 0 коментара

"Около 12:45 часа днес е получен сигнал, че в заложна къща в гр. Благоевград са влезли двама въоръжени мъже и заплашвайки служителя в нея са отнели парична сума и златни накити. Няма пострадали хора. Уведомена е ОП-Благоевград.

Още: С 218 км/ч е карал загиналият шофьор при катастрофата в София (СНИМКИ)

Още: Хванаха марихуана за близо 12 млн. лева

Снимка БГНЕС

Провеждат се активни действия за установяване на всички факти и обстоятелства, свързани с инцидента", съобщиха от пресцентъра на МВР.

Още: Шофьор почина при пътен инцидент на бул. "Ботевградско шосе"

Още: "Нямам нищо за деклариране" - пари, имоти, коли: МВР шефът на Русе е уникален, но има и случай с жилище за 20 млн. лв.

Още: Маскирани задигнаха голяма сума пари от игрална зала в Генерал Тошево

Касиерът е в шок

БГНЕС припомня, че маскирани и въоръжени мъже са ограбили заложната къща в Благоевград. Заложната къща се намира в началото на ул. "14 полк" в града, в посока към ж.к. "Еленово".

Снимка БГНЕС

Още: Пожарът в Рила вече е овладян

Още: Плюшени зайчета-подаръци за всички: Награди за административните ни съдии

Нападателите са заплашили касиера и са обрали заложната къща. Касиерът е около 30-годишен, бил е сам в заложната къща по време на обира, и е закаран в МБАЛ в Благоевград в много тежко шоково състояние заради уплаха. Районът е блокиран от полиция, извършват се огледи.

Още: МВР: Общински съветник от Брезник инсценира грабеж на голяма сума пари

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес