Районната прокуратура във Варна ръководи досъдебно производство за нанесена повреда на локомотив на влак, преминаващ край Провадия, и пострадал при инцидента машинист, съобщиха от държавното обвинение в крайморския град.
Още: Кой ще бъде следващият главен секретар на МВР?
Още: Постоянен арест за 20-годишното момиче, ранило с нож трима в Слънчев бряг
ОЩЕ: Деца хвърлиха камъни по влак и раниха машиниста му
БТА припомня, че вчера при преминаване на влакова композиция преди входния сигнал на гара Провадия, малко след 17:00 ч., влакът е замерян с камъни, счупено е челното стъкло на кабината на локомотива.
При инцидента е пострадал леко машинистът, който е получил травми на рамото и лицето.
Още: Прокуратурата крие информация, която е достъпна по закон: опит Сарафов да бъде спрян
Още: Поискан подкуп и тройно по-скъп договор: Европрокуратурата влезе в Министерството на земеделието
Работата по изясняване на обстоятелствата и детайлите около инцидента продължава под ръководството и надзора на Териториално отделение - Провадия при Районна прокуратура - Варна. Работи се за установяване и на извършителите на деянието, допълват от държавното обвинение.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: А лятото тепърва започва. Дете е в болница с тежка травма след падане от тротинетка
Още: Засега БАБХ затваря "фермата от Ада", но случаят не е окончателно решен (СНИМКИ И ВИДЕО 18+)