Спипаха собственик на заведение, склонявал момичета да проституират (СНИМКИ)

07 март 2020, 16:45 часа 4202 прочитания 0 коментара

38-годишен бургазлия - собственик на нощно заведение в центъра на Бургас - бе задържан при специализирана полицейска операция на служители от отдел „Криминална полиция” към ОДМВР – Бургас и Специализираните полицейски сили. Констатирано е, че мъжът е склонявал момичета, работещи като стрийптизьорки в бара, да приемат и предлагат и сексуални услуги срещу заплащане с цел придобиването на по-високи доходи.

Още: Заради катастрофа: Временно бе ограничено движението в района на Симитли

Още: Даниел Митов отговори на президента: Пожарната авиация не е за МВР, а за България

Към момента са установени 4 жени на възраст от 18 г. до 27 г. - всички от вътрешността на България. Те започнали работа в нощното заведение, като танцьорки. С течение на времето обаче 38-годишният собственик на обекта ги склонил към развратни действия и предоставяне на сексуални услуги срещу заплащане посредством даване на облаги и обещаване на високи доходи.

Още: Ще съди ли Гешев и каква ръкавица хвърля на Сарафов: Говори Десислава Иванчева (ВИДЕО)

Още: "Разбирам, че това е политически пиар": Десислава Иванчева пред Actualno за освобождаването си (ВИДЕО)

Обичайната цена за 15 минути била 70 лева, а за половин час - 150 лева, като малка част от парите оставали за момичета. При претърсването на заведението е намерена парична сума в различна валута и копюри. Освен български лева са открити банкноти от долари и евро банкноти.

Собственикът на заведение е задържан за срок от 1 денонощие заедно с 46-годишния охранител. Към момента се изяснява съпричастността на втория към извършваната престъпна дейност. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура - Бургас.

 

Още: Огнеборци гасиха огромен пожар край Старосел (СНИМКИ)

Още: Ужасяващо: Дете на две години падна от втория етаж на болницата в Карнобат

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Атанаска Маркова
Атанаска Маркова Отговорен редактор
Новините днес