Стайко Стайков остава под “домашен арест”, предаде репортер на БГНЕС.
Още: Техническа експертиза показа изправно ли е било АТВ-то от адската катастрофа в Слънчев бряг
Още: Разследват учителка след сигнал за сексуално насилие над 4-годишно дете (ВИДЕО)
Апелативният специализиран наказателен гледа днес искането на прокуратурата да се измени мярката за неотклонение на Стайко Стайков от „домашен арест” в „задържане под стража“.
На предното заседание синът на бизнесмена Миню Стайков – Стайко, не се яви в Апелативния специализиран наказателен съд, а причината бе тежкото му здравословно състояние, заради което спецсъдът по-рано го пусна под домашен арест.
Стайков е настанен в болница „Света София”, съобщи на предното заседание адвокатът на обвиняемия и отказа да разкрие диагнозата му.
Още: И втора кръвна проба показа: Младежът, премазал хора с АТВ, е бил под въздействие на наркотици
Още: Тежка катастрофа в София, има много пострадали
Съдът е поискал осемчленна медицинска експертиза за състоянието на Стайков, въпреки че тази направена от тричленния състав беше приета от прокуратурата и съда без възражения.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Цели 10 автомобила с нарязани гуми в курортно село
Още: Варненски адвокат заплашен с нож на заседание на Адвокатски съвет
Синът на бизнесмена Миньо Стайков - Стайко Стайков е обвинен в участие в групата на баща си за данъчни престъпления, съхранение на акцизни стоки без бандерол и пране на пари.