Теленор отбелязва есента с MB за своите клиенти

27 октомври 2020, 14:20 часа 2077 прочитания 0 коментара

Теленор отбелязва есента с MB за клиентите си, през мобилното приложение MyTelenor. Кампанията е под наслов „Есенни листа и дъжд от мегабайти”.

Още: Българската металургия се е насочила към нов пазар

Още: САЩ: Европа спира напълно да купува руски газ от началото на 2027 година

До 1 ноември 2020 г., всеки ден, всички клиенти на абонаментните планове на Теленор, които са свалили и инсталирали версия 2.4.0 или по-нова на мобилното приложение MyTelenor, могат да кликнат на банера на кампанията в приложението и да получат пакет от 1000 МВ мобилен интернет на максимална скорост без допълнително заплащане.

Пакетът ще бъде валиден за период от 24 часа и ще може да се използва както в България, така и в роуминг в страните от Зона ЕС. Всеки клиент, отговарящ на условията на кампанията, може да участва в нея и да получи допълнителен пакет МВ максимум по веднъж на 24 часа. Участието в кампанията и активирането на пакета е възможно през мрежата на Теленор или WiFi на територията на България.

Пълна информация за това предложение на Теленор е налична www.telenor.bg, чрез обаждане на телефон 123, както и във всички магазини на оператора.

Още: Пламен Димитров: Няма връзка между поскъпването на храните от малката кошница с влизането в еврозоната

Още: Инфлацията в САЩ се ускори неочаквано през август

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес