Принц Уилям и съпругата му Катрин съобщиха официално, че очакват второто си дете през април 2015 г., съобщи АФП.
Още: Путин ще иска да убива до края на живота си (СНИМКИ)
Още: Сирски: Знаем новите модели руски дронове. Процентът на ударите ни скочи спрямо март
"Херцогът и херцогинята на Кеймбридж имат удоволствието да потвърдят, че очакват бебе през април 2015 г.", гласи текст, публикуван преди първата официална проява на съпругата на принц Уилям от два месеца.
Съобщението уточнява, че тя още страда от тежко сутрешно прилошаване, каквото я мъчеше и преди раждането на принц Джордж, но състоянието й постепенно се подобрява.
Катрин, която в момента е на 32 г., сподели в миналото, че би била щастлива с две деца, но тя е едно от трите деца в семейството си и това повлияло на мнението й за идеалното семейство. Плодовитостта на жените намалява бързо след 35-годишна възраст, но херцогинята ще бъде едва на 33, когато роди второто си дете, така че ще има достатъчно време да опита за трето.
Още: Нова система за награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци
Още: Русия коментира споразумението между САЩ и Украйна за редките минерали
Катрин казала на свои приятели, че би искала "поне" три деца, така че принц Джордж и второто й бебе да имат същата семейна среда, която самата тя имала. Херцогинята е само с 20 месеца по-голяма от сестра си Пипа и по-малко от пет години по-голяма от брат си Джеймс. Те остават невероятно близки и рядко минава повече от месец без да се видят в семейния им дом в Бъкълбъри, графство Беркс.
Тъй като рожденият ден на кралицата е на 21 април, букмейкърите вече смятат, че Елизабет е фаворит за име на бебето, ако е момиче.
Още: Путин мисли да върне Сталинград (ВИДЕО)