117-ата минута се оказа фатална за хърватите на Евро 2016

2333

Кристиано Роналдо бе незабележим 117 минути срещу Хърватска в най-скучния мач на Евро 2016, но пък след неговия изстрел в този момент се стигна до единственото попадение в осминафиналния двубой между "мореплавателите" и "шахматистите".

Хърватска имаше превъзходство над Португалия, но за 90 минути двата тима отегчиха безкрайно много зрителите. Едва във второто продължение хърватите изпуснаха сериозен брой чисти положения, включително греда на Иван Перишич в 116-ата минута.

Неочакван проблем за Бейл след Brexit

Brexit ще има сериозно влияние върху клубовете от Великобритания, но не само - един европейски гранд ще пострада сериозно. Реал Мадрид ...

Секунди по-късно Роналдо предизвика отлична намеса от вратаря Даниел Субашич, а при добавката Рикардо Куарешма бе точен на празна врата за крайното 1:0.

Така Португалия ще играе на четвъртфиналите срещу Полша, а Хърватска отново остава разочарована.

Всичко важно за дербито Хърватска - Португалия от Евро 2016 вижте в Sportlive.bg