Барселона или Съдийскалона?

2260

Пореден феноменален мач на Барселона – всеки футболен фен, който не е гледал снощното 6:0 на каталунците над Спортинг Хихон на „Камп Ноу” би си го помислил само като види резултата. Оказва се обаче, че нещата съвсем не изглеждат така, както звучи 6:0 – невероятна игра.

От шестте гола, които Барселона вкара снощи на Хихон, първите два въобще не трябваше да бъдат зачитани, а четвъртият и петият са меко казано спорни. В добавка трябва да се каже и, че голове номер три, четири и пет са от дузпи! Дузпи, свирени за само 11 минути и на всичкото отгоре с даден червен картон при третата на защитник на Спортинг Хихон, докато за далеч по-опасно действие на Луис Суарес в 12-тата минута на мача, при първия гол, дори не беше свирено нарушение и беше зачетен гол на Лео Меси.