Бразилия не остави шанс на Сърбия и спечели група "E"

3624

Сърбия не успя да надскочи себе се в мача срещу Бразилия и закономерно загуби с 0:2 в последен мач от група E на Световното първенство по футбол, с което "селесао" безпроблемно спечели първото място, докато "орлите", въпреки демонстрираната добра игра, отпадат от турнира.

Бразилия вкара по едно попадение в средата и на двете полувремена, като първо Паулиньо след ефектен пас на Коутиньо успя да прехвърли Стойкович за първия гол. В 70' пък Тиаго Силва с глава вкара и последния гол за своите.

Сърбия имаше своите шансове, особено в началото на второто полувреме, когато Митрович изпусна няколко чисти положения, които можеха да направят мача далеч по-интересен. Ударът на Тиаго Силва обаче приспа "орлите", които не успяха да реализират дори едно попадение, въпреки че и през двете полувремена имаха добри моменти.

Така в следващата фаза ще станем свидетели на отличен двубой между Бразилия и Мексико, а в другия осминафинал ще играят Швейцария и Швеция.

Всичко най-интересно около победата на Бразилия над Сърбия четете в SportLive.bg.