Четвърта поредна победа за ЦСКА (Москва) и Георги Миланов

9527

ЦСКА (Москва) с Георги Миланов в състава си постигна четвърта поредна победа в руската Премиер лига. "Армейците" спечелиха гостуването си на Криля Советов с 3:1 в двубой от 24-ия кръг на шампионата. Миланов започна като титуляр за победителите и остана на терена през всичките 90 минути. Той получи жълт картон в 66-ата мин.

ЦСКА реши всичко още в началните минути. Зоран Тошич откри в 4-ата мин., а три по-късно Сейду Думбия направи 2:0. Малко след почивката отново сърбинът бе точен за 3:0. Почетното попадение на домакините бе дело на Алан Чочиев.

Така ЦСКА е на трето място с 46 точки, на точка зад Зенит. Грандът от Санкт Петербург обаче е с мач по-малко. Лидер с 47 т. и отново мач по-малко е Локомотив (Москва).

В ранния днешен мач от руската Премиер лига Терек победи като гост Амкар с 1:0. Единственият гол вкара Иванов в 42-ата минута. Благой Георгиев изигра цял мач за домакините, докато Георги Пеев престоя на терена 71 минути. Амкар е на седма позиция с 35т.