Испания попиля Турция с 3:0 и вече е на 1/8 финал

3139
Снимка: Getty Images/Gulliver

Хърватия изпусна 2 гола преднина и подари точка на Чехия

Хърватия и Чехия изиграха динамичен и атрактивен двубой, в който обаче не излъчиха победител. С късен гол в добавеното време, Чехия изм...

Испания разпиля Турция и записа първа убедителна победа с 3:0 на Евро 2016. Отборът на Дел Боске през цялото време контролираше двубоя, а турският тим нямаше никаква идея как да подобри представянето си.

През първото полувреме испанците вкараха 2 гола в рамките на 3 минути, а в началото на втората част Мората направи резултата класически. Третия гол бе от засада, но това не повлия по никакъв начин на развитието на двубоя, защото Турция така и не застраши вратата на Де Хеа. В последните минути Ла Фурия намали темпото и просто изчакваше двубоя да свърши.

Испанският тим вече има пълен актив от 6 точки и е сигурен 1/8 финалист.

Италия е вторият осминафиналист на Евро 2016

Италия е вторият осминафиналист на Евро 2016, след като "скуадра адзура" постигна изключително ценен успех с 1:0 над Швеция във втори...

Подробности и видео от мача можете да видите в Sportlive.bg.