Лудогорец изхвърли Левски от спора за титлата

5393
Снимка: Оф. сайт на Левски

Срещата между Левски и Лудогорец можеше да върне "сините" в битката за титлата, но "сините" срещнаха изключително тежко изпитания, а шампионите показаха страхотна класа и спечелиха почти безпроблемно с 0:2 срещу претендентите от столицата.

Гостите от Разград вкараха по едно попадение в двете полувремена, с което си гарантираха успеха, но при първия гол останаха много сериозни съмнения, че срещу Мартин Райнов беше извършено нарушение. В 21' Райнов подаде грешен пас, но беше фаулиран след това от Марселиньо, който след това пък стана автор на гола.

Лудогорец има нов треньор, името ще ви изненада

Лудогорец официално обяви смяната на треньора, за която стана ясно по-рано днес. Стойчо Стоев заема мястото на Антони Здрвков, който об...

В 90' Лукоки след отличен финт остана сам срещу Михайлов и нямаше проблем да го преодолее - 0:2. В мача Левски отправи едва 2 точни удара - по 1 във всяко полувреме, и много рядко застрашаваше вратата на Пламен Илиев, който трябваше да се намесва само веднъж в мача.

След поражението разликата между Левски и Лудогорец стана 8 точки непосредствено преди разделянето на първенството на топ 6 и втората 8-ца. ЦСКА остава на второ място с актив от 6 точки. Подробности за мача Левски - Лудогорец четете в SportLive.bg.