Нюкасъл се сгромоляса срещу Евертън, Уест Хям излъга Тотнъм с обрат (ВИДЕО)

08 декември 2023, 00:08 часа • 2664 прочитания

Евертън поднесе сензацията в двубой от 15-ия кръг на Висшата лига. "Карамелите" сразиха Нюкасъл с класическото 3:0 на "Гудисън парк". И трите попадения паднаха в заключителните 10 минути от редовното време. Точни бяха Дуайт Макнийл, Абдулай Дукуре и резервата Бето.

Фрапантен пропуск във Висшата лига

Срещата ще се запомни с пропуска на Доминик Калвърт-Люин в 39-ата минута, когато нападателят не успя да се разпише от няколко метра от вратата на съперника. Така отборът на Шон Дайш се измъкна от зоната на изпадащите и вече има 10 точки, които му отреждат 17-ата позиция. "Свраките" пък остават седми с 26 пункта.

ОЩЕ ОТ ВИСШАТА ЛИГА: Юнайтед излъга Челси в зрелище на "Олд Трафорд" , Вила шокира Манчестър Сити (ВИДЕО)

Уест Хям обърна и подчини Тотнъм

В друг сблъсък от английското първенство Уест Хям обърна и подчини Тотнъм с 2:1. В Лондон Кристиан Ромеро откри резултата в 11-ата минута. Джаред Боуен възстанови паритета в началото на второто полувреме, а в 74-тата минута Джеймс Уорд-Праус се разписа.

Макар че "шпорите" бяха по-активният тим, особено през първата част, с допуснатото поражение те остават пети с 27 точки, докато Уест Хем е девети с 24 пункта.

ОЩЕ ОТ ВИСШАТА ЛИГА: Ливърпул се доближи до върха, Фулъм громи, Брайтън с обрат (ВИДЕО)

Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...

Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.